<<  Firma Tanıtımı  >>

FAVORİ TESİSAT; Sıhhi tesisat ve atık su tesisatı alanında hizmet vermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

2000 yılından günümüze kazandığımız tecrübeyle pek çok firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet verdik..

Hizmetlerimizin arasında;

Sıhhi tesisat, atık su tesisatı, su kaçağı bulma, otomatik bahçe sulama tesisatı, havuz tesisatı, kalorifer ve doğalgaz tesisatı, lavabo, klozet tıkanıklıkları açma ile tamir revizyon hizmeti yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli Araç, malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyi hizmeti vermeyi ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Misyon ;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetlerini kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.

Vizyon ;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, profesyonel hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

FAVORİ TESİSAT   Tüm Hakları Saklıdır.
bilgi@alanyafavoritesisat.com
0 538 462 55 34